08.08.2021
08.08.2021
1.09.2021
1.09.2021

Krynica , Gość Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Komisjoner/Pracownik magazynu - Ibbenbüren

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) – Niemcy

Miejsce pracy Ibbenbüren, Emsdetten (Nadrenia Północna-Westfalia)

Zakres obowiązków:

•Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów

•Skanowanie towarów

•Inwentaryzacja

•Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

•Różnorodny zakres obowiązków

•Nowoczesne miejsce pracy

•Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ

•Komfortowe zakwaterowanie

•Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

•Gotowości do pracy zmianowej

•Sprawnego zapamiętywania liczb

•NIE WYMAGAMY znajomości języka niemieckiego, ale jeśli znasz język niemiecki, to możesz liczyć dodatkowo na 100 € zniżki za zakwaterowanie!

•Samodzielności, dokładności

•Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole

•Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

•Prawo jazdy mile widziane

Concept Plus Lublin

505 865 179

kk@cp-personal.com