08.08.2021
08.08.2021

Krynica Adres : Ul. Kazimierza Pułaskiego , Artur Cena : 3000000.00 PLN 690893135 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

działka z bud. hotelowym /możliwość rozbudowy/ Krynica-Zdrój

Przedmiotem oferty sprzedaży jest zespół działek budowlanych o łącznej pow. ponad 4000m2 z istniejącym budynkiem hotelowym nadającym się do rozbudowy. Atrakcyjna, kameralna lokalizacja u podstawy góry Parkowej, 3min do centrum Krynicy, tereny przeznaczone w mpzp  na zabudowę mieszkaniową i usługową. Wszystkie media w pasie drogowym ul. Kazimierza Pułaskiego. Istnieje możliwość odkupienia frag. lasu od nadleśnictwa w celu utworzenie ciekawych terenów parkowych, przyhotelowych, w sąsiedztwie płynie strumień. W pobliżu trzy źródła wody mineralnej: woda Tadeusz, źródełko miłości , źródełko ,,Ciurkacz”.


Krynica-Zdrój jest jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perła Polskich Uzdrowisk”. Położona w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m n.p.m. w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów, Krynicę-Zdrój otaczają wzgórza Góry Parkowej i pasmo Jaworzyny Krynickiej. Miejscowość  jest położona 150 km na południe od Krakowa. W Krynicy-Zdroju zbiegają się drogi wojewódzkie numer 971 i 981. Z kurortu  można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Bydgoszczy i innych miast. Sławę jako uzdrowisko, Krynica-Zdrój zawdzięcza znakomitym wodom leczniczym, wśród których na szczególną uwagę zasługuje Zuber – unikalna w skali europejskiej woda o niezwykle wysokiej mineralizacji. Liczne ośrodki sanatoryjne znajdujące się w kurorcie są doskonale wyposażone w urządzenia zabiegowolecznicze i mogą z powodzeniem konkurować z najbardziej renomowanymi ośrodkami w kraju i za granicą.


W obrębie nieruchomości można zrealizować atrakcyjny  kompleks hotelowy, rozbudowując istn. budynek o nowe skrzydło oraz parterowy łącznik ze salą restauracyjno / weselną. Kompleks uzupełniony o salę z wyjściem na obszerny taras skierowany w stronę góry Parkowej, basen z kompleksem szatni, sauną oraz gabinetem masażów i zabiegów odnowy jako zespół spa. Oba skrzydła hotelu łączy zielony taras dostępny z obydwu części hotelu jako miejsce wypoczynków wśród zieleni ozdobnej, nowe skrzydło na ostatniej kondygnacji mieści salę kominkową z barem.


 


kompleksowa obsługa weselna


konferencje / spotkania biznesowe


prezentacje firmowe


wakacje, ferie, wypoczynek


imprezy okolicznościowe: sylwester, święta itp.


 


Koncepcja arch. potencjału inwestycyjnego:


-sala weselna / ponad 200m2 z pełnym zapleczem kuchennym i obszernym tarasem


-75 pokoi 2os. z tarasem / balkonem


-150 miejsc noclegowych


-zespół spa


-sauna


-basen solankowy zewnętrzny / szatnie


-gabinet odnowy


-sala kominkowa


-górny taras / ogród


-parking podziemny


-możliwość dzierżawy frag. lasu / park